Politika ve Belgelerimiz

YÖNETİM SİSTEMLERİ POLİTİKAMIZ

Muş Şeker Ailesi olarak;

Müşterilerimize tarladan sofraya güvenilir, doğal ve lezzetli ürünler sunmak, gelecek kuşaklara verimli toprakları güvenle emanet etmek ana kalite vizyonumuzdur.

Çiftçilerimizin, Çalışanlarımızın, İş Ortaklarımızın ve Müşterilerimizin katılımları ile sürdürülebilir tarım uygulamaları ile, enerji verimliliğine yönelik teknolojileri kullanarak kaliteli, sağlıklı, güvenli ürün üretmeyi, çevreye saygıyı hedef olarak belirledik.

Belirlediğimiz hedefler doğrultusunda sağlıklı ve güvenilir gıda üretiminin tüm aşamalarında; Ulusal-Uluslararası standartlara, Gıda, Enerji, Helal, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili mevzuat hükümlerine ve yasal şartlara uymayı, sosyal etik kuralları önceliğimiz olarak belirleyip; müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı, enerji verimliliğini artırmayı, tüketimlerimizi düşürmeyi YÖNETİM SİSTEMLERİ POLİTİKASI olarak benimsemiştir.

 

 

                                                                                                             Fabrika Genel Müdür                                                                                                                 Turgut KIZILKAYA

Bu yazının kalıcı bağlantısı https://musseker.com.tr/index.php/politika-ve-belgelerimiz/